img

Praca za barem – pomysł nie tylko na wakacje

Bycie barmanem to więcej niż zawód, to wręcz styl życia. Dobry barman musi być po trosze psychologiem i showmanem, oczywiście musi być też znawcą alkoholi i ekspertem w ich mieszaniu. Dobry i doświadczony barman jest na wagę złota w każdym barze, klubie, czy na imprezie. Jak go znaleźć? Mistrzów w barmańskim fachu szukaj w firmie Coffee Break, która zajmuje się szeroko pojętą kulturą picia kawy oraz alkoholu. Firma ta oferuje kompleksowe usługi baristyczne oraz barmańskie. Wszystkie realizowane są przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie i z wykorzystaniem wyłącznie dobrej klasy profesjonalnego sprzętu. Co znajdziesz w ofercie Coffee Break?

Mobilny drink bar to idealne rozwiązanie na różnego typu eventy i imprezy bez stałego zaplecza gastronomicznego. Mobilny drink bar może zostać rozstawiony w niemal dowolnym miejscu – w plenerze, w Sali weselnej, w kinie, czy w hali targowej, dzięki czemu goście bardzo różnych imprez mogą cieszyć się pysznymi koktajlami na bazie alkoholu oraz bezalkoholowymi, a także oglądać oszałamiające pokazy barmańskich umiejętności.

Jak wygląda mobilny drink bar? W zależności od zapotrzebowania może mieć różną wielkość – najmniejsze są obsługiwane przez jednego barmana, przy największych może pracować cała ekipa. Wcześniej należy ustalić z firmą Coffee Break szczegóły, bo oferta dopasowywana jest do wymagań klienta. Barmani mogą więc serwować tylko wybrane drinki z góry określone przez organizatora, mogą tez miksować koktajle na życzenie gości. W cenie może znaleźć się też pokaz barmański z żonglowaniem butelkami. Barmani pracujący dla Coffee Break potrafią tez tworzyć oryginalne drinki, na przykład warstwowe czy płonące, dzięki czemu goście na pewno będą zachwyceni. Rzecz jasna na wyposażeniu mobilnego baru znajdują się wyłącznie trunki oraz dodatki najwyższej jakości, dzięki czemu nawet najwybredniejsi będą zadowoleni z trzymanych koktajli. W ofercie mogą się też znaleźć niebanalne drinki na bazie np. wina czy whisky – wszystko zależy od ustaleń z zamawiającym.

Kiedy warto zamówić obsługę barmańską oraz mobilny bar na imprezę? Coraz częściej barman zapraszany jest na wesele. To znakomita alternatywa dla tradycyjnych butelek z wódką stojących na stoach. Dziś młodzi coraz rzadziej uważają, że alkoholu na weselu musi być dużo – teraz liczy się jego jakość oraz sposób podawania. Na czasie są wesela z klasą, gdzie elementy tradycji oczywiście są, jednak unika się przaśności. Ciepła wódka na stołach zdecydowanie odchodzi do lamusa. Do nowoczesnego wesela barman serwujący kolorowe drinki i koktajle pasuje znakomicie. A goście weselni na pewno docenią możliwość skosztowania dobrze zmiksowanych koktajli. Szczególnie, są one nie tylko smaczne, ale też bardzo efektownie podane. A np. płonące drinki znakomicie uświetnią kulminacyjny moment wesela – na pewno zrobią większe wrażenie niż klasyczne oczepiny.

Barmani z Coffee Break uświetnią też innego rodzaju imprezy. Bardzo często zapraszani są na przekład na eventy firmowe. Także tutaj mamy do czynienia ze zmianą jakościową. Duża impreza integracyjna, konferencja czy targi branżowe nie kojarzą się już z litrami słabego piwa. Dziś liczy się wyrafinowanie – a koktajle podawane przez doświadczonych barmanów spełniają te wymogi. Co istotne, są oni też mistrzami w robieniu drinków bezalkoholowych, które świetnie sprawdzą się w ciągu dnia, jako orzeźwiające napoje podawane w przerwach podczas konferencji. Wieczorem ci sami barmani wyczarują już koktajle z procentami. Podawane przez nich napoje na pewno zostaną docenione przez wszystkich uczestników i zapamiętane na długo.

Zobacz również