img

Usługi dronem w Kielcach i okolicach

​Mimo że dron to jedno z najpopularniejszych urządzeń XXI wieku, nie jest on nowoczesnym sprzętem. Od lat znają go wojskowi, gdyż to właśnie w wojsku początkowo go używano. Walka z terroryzmem była znacznie łatwiejsza, gdy posiadało się niezwracający uwagi minihelikopter, który mógł zbierać dane. Czym jest jednak współczesny dron i gdzie się go stosuje?

Co to jest dron?

Dron, czyli bezzałogowa maszyna latająca to urządzenie zazwyczaj sterowane zdalnie przez osobę pozostającą na ziemi - operatora. Drony mogą latać w zasięgu wzroku kierującego lub poza nim. Możliwy jest także w pełni automatyczny lot bez ingerencji operatora. Obecnie dronowy rynek rozwija się tak szybko, że takie sprzęty nie są dostępne wyłącznie dla bogatych firm, lecz także dla osób prywatnych.

Co robi dron?

Poza nikogo niedziwiącą opcją zdalnego latania do spektakularnych funkcji drona można zaliczyć między innymi automatyczny powrót do domu. Szczególnie przydaje się to, gdy wysyłamy nasz sprzęt na dłuższy lot. Wyznaczenie optymalnej trasy powrotu bywa kłopotliwe. Dlatego warto użyć opcji, która nakaże wrócić dronowi samodzielnie pod wprowadzony wcześniej domyślny adres naszego domu. Co jeszcze potrafi bezzałogowy statek powietrzny? Może działać jak kamera i to w dodatku taka o szerokim polu widzenia czy z widokiem z lotu ptaka. Większość modeli dronów pozwala na podgląd obrazu z urządzenia w czasie rzeczywistym na ekranie naszego smartfona. Niektóre posiadają wbudowany GPS, co daje możliwość przeniesienia trasy, którą pokonuje dron na mapę.

Jakie usługi dronem?

Drony mogą mieć naprawdę szerokie zastosowanie. Przydadzą się do kontroli prac na budowie. Udokumentowanie powstawania budowli to usługi, na które chętnie decydują się inwestorzy i deweloperzy. Możliwość nagrywania z lotu ptaka w wysokiej rozdzielczości może być także wykorzystane w reklamie. Restauracje, hotele, sale balowe i inne miejsca przyciągną klientów pięknymi kadrami. Jak wykonać inspekcje w trudno dostępnych miejscach? Oczywiście przy pomocy drona! Inspekcje rolnicze, budowlane, ubezpieczeniowe czy techniczne w niebezpiecznych miejscach od teraz nie są straszne. Wszystko zrobi dla nas zdalnie sterowana maszyna. Gdzie jeszcze przyda się dron? Na uroczystościach!

Dron na wesele w Kielcach, czy warto?

Niemal każda para decyduje się na tradycyjny reportaż zdjęciowy i klasyczny film ze ślubu, wynajmując fotografa i kamerzystę. Co, gdyby to urozmaicić? Dron na weselu w Kielcach to usługa, która pozwoli na zachowanie niezwykłych wspomnień w nietuzinkowej formie! Piękne zdjęcia z lotu ptaka będą cieszyć oczy nie tylko tuż po ślubie, lecz także za kilkadziesiąt lat. Czy warto zainwestować w dron na wesele w Kielcach do nagrywania? Oczywiście! Zagwarantuje to piękne, niesztampowe wideo, które ucieszy rodzinę. Ofertę najlepszych profesjonalistów w regionie w obsłudze drona na weselu w Kielcach znajdziesz na stronie: https://navidron.pl/. Nie pożałujesz!

Zobacz również