img

Organizacja wesela - co dalej?

Kiedy wybierzemy już lokalizację, w której odbędzie się wesele, stworzymy listę gości i wyślemy zaproszenia, a także zdecydujemy się na wybór konkretnego zespołu lub DJ’a należy zastanowić się nad tym, jaki alkohol podamy swoim gościom. Coraz więcej wesel współcześnie pozbawionych jest czystej wódki, w zamian oferuje się trunki bardziej wykwintne. Nie ulega wątpliwości fakt, że bez alkoholu nie ma udanej i hucznej zabawy. Zamiennikiem wódki mogą stać się wina (wytrawne podane do obiadu, a słodkie do deseru), które szczególnie lubią panie. Mężczyznom natomiast można zaproponować whiskey, run, brandy czy koniak.

Wybór barmana

Coraz częściej na weselach spotkać można również barmanów, którzy przygotowują fantazyjne drinki. Z ich usług można skorzystać w hotelach i ośrodkach organizujących przyjęcia tego typu. Proponuje się tam alkohole pochodzące z polecanych źródeł, wśród których najbardziej popularnym jest Eurocash. Oferta, jaką posiada jest bardzo bogata, dlatego też dostosowuje się do wymagań nawet najbardziej wymagających gości. Jeśli jednak przyjęcie ma odbyć się w ogrodzie czy domu, również można skorzystać z usług tej hurtowni. Zdjęcia i video, aby możliwie jak najbardziej zmniejszyć koszty, wiele osób rezygnuje z usług profesjonalnych fotografów. Nie trzeba jednak równocześnie zabierać sobie możliwości uwiecznienia tego wydarzenia na zdjęciach czy video.

Wybór fotografa

​Do tych cennych pamiątek wraca się bowiem jeszcze wiele lat po ślubie, można je też pokazać dzieciom i opowiedzieć, jak wspaniały był to wieczór. Wybierając fotografa można przeszukać Internet i portale ogłoszeniowe. Znajdziemy tam bardzo dużą ilość ofert, które oferują usługi fotografii ślubnej i filmowania w atrakcyjnych cenach, zdecydowanie niższych niż te proponowane przez wielkie zakłady. Można obejrzeć portfolio, które pozwolą określić, czy zadowala nas jakość i finalny wygląd zrobionych zdjęć albo to, w jaki sposób zmontowany został film. Jeśli nie stać nas nawet na takie rozwiązanie, możemy poprosić kogoś z rodziny, aby zrobił zdjęcia. Mimo tego, że nie będą one profesjonale, uwiecznią i zatrzymają na zdjęciach chwile, które z pewnością będziemy chcieli zapamiętać na całe życie.

 

Zobacz również