img

Udane wesele krok po kroku cz.2 - Każdy facet musi to przeżyć

Jeśli masz już zaplanowane wesele, ustaloną datę oraz dopięte wszystkie szczegóły - zapewne odczuwasz dziwny dyskomfort, gdy dzień Twojego ślubu zbliża się nieubłaganie. Aby zabawa była udana, powinieneś zadbać o swoją rolę jako gospodarza. Co więcej - będziesz skazany na wiele zachowań, którym musisz się poddać. Nawet, jeśli z natury bywasz nieśmiały, będziesz musiał tańczyć, inicjować zabawy i brać udział w drużbinach. Poniżej kilka faktów od naszej redakcji, która o ślubach wie już pewnie wszystko. Zapraszamy do lektury!

Każdy to przeżył

Tomek, kolega z naszej redakcji od lat bał się tańczyć. Nawet, kiedy musiał wykonać najprostszy krok zaczynał czuć się niepewnie, a nogi odmawiały mu posłuszeństwa. Warto dodać, że w normalnych warunkach Tomek radził sobie na parkiecie całkiem nieźle. Wystarczył mu słaby drink Jacka Danielsa z tonikiem, aby w ciągu 30 minut obtańcować kilka partnerek. Gdy Jego wesele weszło w fazę ostateczną, czyli gdy nasz kolega stanął na środku parkietu i rozpoczął pierwszy taniec - wszystkie emocje opadły, kieliszek szampana zrobił swoje i nasz przyjaciel przez pięć minut zabawiał nie tylko swoją żonę, ale też innych gości.

Jeśli zbliża się Twoje wesele i boisz się pierwszego tańca to wiedz, że każdy z nas to już przeżył. Nawet, jeśli nie masz pojęcia o krokach, udaj się na kurs (i tak zapewne zrobisz) i szybko się ich nauczysz. Choć będzie Ci brakować pewności siebie, to gdy zabrzmi muzyka wszystkie emocje z Ciebie "zejdą" i będziesz się czuł bardzo pewnie. Po kilku godzinach imprezy weselnej samemu będziesz zapraszał partnerki do tańca.

Drużbiny

Gdy północ wybije i zaczną się życzenia dla młodej pary, serie konkursów oraz zabaw - będzie to czas dla Ciebie. Uwierz nam lub nie, ale gdy przeżyjesz pierwszy taniec, to drużbiny będą dla Ciebie pestką. Jeszcze tego nie wiesz, ale staniesz się najbardziej rozrywkowym człowiekiem, bo (i znów się powtarzamy) - każdy to kiedyś przeżył :-)

Pamiętacie swoje wesele i konkursy o północy? Jeśli chcecie się podzielić ze "świeżakami", to piszcie odpowiedzi pod tym tematem!

 

Zobacz również